Коньки хокейні польового гравця Bauer Supreme 1S Custom.
Дорослі (Senior). Професійні.

Виробництво - CANADA!


Флагманська модель коньків 1S в лінійці Supreme  - є однією з легких і функціональних моделей ковзанів на ринку, за рахунок використання при виробництві інноваційних матеріалів і фірмових технологій.ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС - ЗАКЛАДКА "СПЕЦИФІКАЦІЯ"

Властивості Коньків
Ігровий профіль / Колодка Анатомічні - зручні.
Зовнішній матеріал Новий композитний матеріал 3-D lasted Titanium Curv composite використаний при виготовленні корпусу черевиків. Дозволяє знизити вагу, збільшити жорсткість і стійкість коньків, підвищити рівень захисту.
Термоформовка Повна
Підтримки Перероблена конструкція черевика з оновленим супортом Heel Counter забезпечує щільну фіксацію ноги, дозволяючи гравцеві швидше рухатися на льоду і здійснювати більш круті повороти.
Підкладка Внутрішня підкладка виконана з поліестеру із застосуванням технології 37.5 ®. Матеріал підкладки, за рахунок свого інноваційного складу, використовує підвищення температури тіла, для швидкого випаровування вологи. Завдяки цій технології підкладка висихає швидше, ноги хокеїста залишаються сухими під час гри, а черевики позбавляються від зайвої ваги, вологи.
Устілка Внутрішня устілка Anaform Speed ​​Plate, виконана за технологією Ortho-resin, це продукт передових досліджень і дизайну. Устілка сприяє кращому розподілу ваги гравця по підошві черевика, надає стійкість, покращує передачу енергії.
Проміжна підошва Легка, композитна підошва максимізує передачу енергії при кожному кроці. Вентиляційні отвори в підошві дозволяють швидше видаляти вологу з черевика.
Стакан У ковзанах цієї моделі встановлені стакани Tuuk LightSpeed ​​Edge. Система швидкої заміни леза Trigger System дозволяє за лічені секунди змінити поламане або пошкоджене лезо, що робить ці стакани найбільш популярними серед гравців НХЛ. Задня і передня стійка в цій моделі вище на 3 мм, ніж у традиційних стаканах, що забезпечує хокеїстові більшу маневреність, за рахунок зменшення радіусу розвороту.
Леза У стаканах встановлені високоякісні, поліровані леза Tuuk LightSpeed ​​LS4, які довше тримають заточку. Їх профіль на 3 мм вище, ніж у лез LS2.
Вага 776 грм. (у розмірі 8.0).

Написати огляд

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

Bauer Supreme 1S Custom Sr Ice Hockey Skates

  • Виробник: Bauer
  • Артикул: Supreme 1S Custom
  • Наявність: В наявності
  • $750.00
  • $519.99


Доступні опції