• Warrior Krown LTE Hockey Helmet Combo

Шолом хокейний польового гравця Warrior Krown LTE з сіткою.
Багаторозмірний. Профісійний.

Особливість підкладочних матеріалів:

Шолом має унікальну конструкцію, яка забезпечує ефективний круговий захист голови за рахунок використання трьох різних типів піни. Основою внутрішньої обробки шолома є легка піна ЕРР з повітряними порожнинами. ЕРР ефективно поглинає енергію навіть найпотужніших ударів. У зоні потилиці, в області скронь і над вухами маються накладки з піни Impax Molded Foam, яка забезпечує максимальний комфорт і ефективно гасить більш слабкі удари. М'які накладки з піни Comfort Foam - це третій вид амортизації, призначений для забезпечення щільності і зручної посадки шолома на голові гравця.


Особливість механізму підгонки розміру:

Корпус шолома виконаний з ударостійкого полікарбонату і складається з чотирьох частин - передня частина, дві бічні частини і верхня центральна частина , яка переходить в потилицю.
Регулювання розміру шолома здійснюється шляхом обертання механізму регулювання, розташованого в задній частині шолома, який дозволяє настроїти корпус і внутрішню обробку за формою голови. При цьому центральний верхній сегмент шолома зміщується назад, бічні сегменти розходяться в різні сторони, дозволяючи шолому збільшуватися як в об'ємі, так і в поздовжньому напрямку.

Вентиляційні прорізи забезпечують приплив повітря.
Шолом сертифікований HECC, CSA і відзначений європейським знаком відповідності CE.Написати огляд

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

Warrior Krown LTE Hockey Helmet Combo

  • Виробник: Warrior
  • Артикул: Krown LTE
  • Наявність: В наявності
  • $200.00
  • $139.99


Доступні опції