Коньки хокейні польового гравця Bauer Vapor X800 '17.
Дорослі (Senior). Професійні.

Завдяки використанню самих останніх розробок, дозволяє розвивати високу швидкість, дає гравцеві можливість швидко маневрувати і моментально прискорюватися.

ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС - ЗАКЛАДКА "СПЕЦИФІКАЦІЯ"



Властивості Коньків
Ігровий профіль / Колодка Нова асиметрична кончтрукція ботінка. Анатомічні - зручні.
Зовнішній матеріал Новий, композитний матеріал 3D-Lasted Curv™ Composite використаний при виготовленні корпусу черевиків. Дозволяє знизити вагу, збільшити жорсткість і стійкість коньків, підвищити рівень захисту.
Термоформовка Повна
Підтримки Перероблена конструкція черевика з оновленим супортом Signature X-Rib забезпечує щільну фіксацію ноги, дозволяючи гравцеві швидше рухатися на льоду і здійснювати більш круті повороти. Композитна чаша пяти Curv® Composite для впевненої фіксації ноги у середені ботінка.
Підкладка Внутрішня підкладка виконана з Premium Abrasion-Resistant. Матеріал вбирає у себе тільки 0,2% вологи, що дозволяє утримувати стабільну вагу коньків. Зайва волога успішно транспортується на зовні.
Устілка Піна FORM-FIT, з інтегрованою підтримкою і резиновим нанесенням.
Проміжна підошва Pro TPU
Стакан У ковзанах цієї моделі встановлені стакани Tuuk LightSpeed ​​Edge. Система швидкої заміни леза Trigger System дозволяє за лічені секунди змінити поламане або пошкоджене лезо, що робить ці стакани найбільш популярними серед гравців НХЛ. Задня і передня стійка в цій моделі вище на 3 мм, ніж у традиційних стаканах, що забезпечує хокеїстові більшу маневреність, за рахунок зменшення радіусу розвороту.
Леза У стаканах встановлені високоякісні леза Tuuk LightSpeed ​​LS2
Вага 871 грм. (у розмірі 8.0).

Написати огляд

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду

Bauer Vapor X800 Sr Ice Hockey Skates '17

  • Виробник: Bauer
  • Артикул: Vapor X900 '17
  • Наявність: В наявності
  • $440.00


Доступні опції